Koparki łańcuchowe do maszyn budowlanych

Zajmujesz się instalacją kabli, rur nawadniających czy drenowaniem? Zapewne więc wiesz jak ważny jest idealny wykop do Twojej pracy. Zapewnią Ci to nasze koparki łańcuchowe, które przeznaczone są do maszyn budowlanych.

Koparki DIGGA to sprzęt ceniony w całej Europie. Wykonane z najwyższej jakości materiałów maszyny są niezwykle wytrzymałe i imponująco wydajne – pozwalają na wykonanie nawet 200 m wykopu o głębokości 1,6m w godzinę. To wszystko, w połączeniu z łatwą obsługą i prostym montażem, zjednało sympatię wszystkich, którym zależy na doskonałej jakości pracy.

Digga BigfootKoparki łańcuchowe zapewniają szybkie i precyzyjne wykonanie wąskich wykopów. Podłączone są, jako osprzęt zewnętrzny do maszyn budowlanych. Dedykowane w szczególności do maszyn posiadających napęd hydrostatyczny, takich jak: ładowarki, ładowarki teleskopowe, ładowarki typu Skid Steer oraz koparki.

Dla koparek nierówny teren nie stanowi żadnej przeszkody. Głębokość kopania regulowana jest za pomocą siłownika hydraulicznego. Opcjonalnie można również zastosować innowacyjny niwelator laserowy, który automatycznie reguluje głębokość wykopu. Dużą zaletą jest tempo ich pracy – wykopy liniowe wykonywane są nieporównywalnie szybciej, niż w przypadku koparek tradycyjnych.

Łańcuchy wyposażone są w kilka rodzajów zębów, co pozwala na odpowiednie dostosowanie ich do różnych warunków gruntowych. W odróżnieniu od standardowych koparek, które zbrylają ziemię, urobek pozostawiony przez koparki łańcuchowe jest rozdrobniony. Znacznie ułatwia to zasypanie wykopanego rowu.

Co zyskujesz wybierając koparkę łańcuchową?

  • W odróżnieniu od zwykłej łyżki wykonywanie wykopu liniowego koparką
  • łańcuchową jest znacznie szybsze, bardziej precyzyjne i jednocześnie umożliwia zachowanie porządku podczas pracy.
  • Usprawnienie pracy
  • Wysoką jakość, innowacyjne rozwiązania, precyzję wykopu i cenny czas!