Digga Central Europe

W Polsce dystrybucją zajmuje się firma Serafin PUH, która jest odpowiedzialna za obsługę klientów indywidualnych oraz za rozbudowę polskiej sieci dilerskiej.

Certificate of Dealership

Produkt z Australii

DIGGA to australijska firma, która może pochwalić się bogatym, wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu napędów hydraulicznych, wiertnic oraz koparek łańcuchowych. Jest nie tylko pionierem w swojej dziedzinie, ale też najbardziej uznanym producentem tego typu sprzętu na świecie. Firma została założona w 1981 roku przez Stewarta Wrighta. Od tego czasu, czyli już ponad 30 lat, nieprzerwanie pracuje nad ulepszaniem swoich produktów. Oferuje szeroką gamę narzędzi wykonanych z materiałów najwyższej klasy. Digga to gwarancja najwyższej jakości, niezwykłej wydajności i oszczędności.

Badania i rozwój
Digga, dzięki dużemu zaangażowaniu w badania, projektowanie i rozwój nowych i lepszych metod produkcji, dostarcza Klientowi produkt o najwyższej jakości, w dodatku zawsze w konkurencyjnej cenie. Przedsiębiorstwo posiada swój zakład produkcyjny w miejscowości Brisbane w Australii, gdzie mieści się również centrum poszerzania wiedzy o rozwiązaniach technologicznych.
Marka otrzymała wiele nagród, jest uznawana za nowatorskie propozycje, wiodące projekty i jakość wykonania.
DIGGA to gwarancja najwyższej jakości w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami.