Mocowanie wiertnicy

mocowanie wiertnicy

Mocowanie jest niezbędne do prawidłowej instalacji wiertnicy na koparce.

rodzaj mocowania

Mocowanie dwusworzniowe najczęściej stosowane jest w koparkach wyposażonych w szybkozłącze.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać mocowanie dostosowane idealnie do Twojej maszyny.
+48 12 43 44 110

Mocowanie wiertnicy digga na koparko ładowarce JCB

Mocowanie wiertnicy

Szeroka gama napędów wiertniczych, które można dopasować do maszyn o wadze 0,5 – 50 ton sprawia, że większość naszych realizacji jest traktowana indywidualnie. W końcu tak jak łyżka do mini koparki nie będzie pasowała do koparko ładowarki tak mocowanie wiertnicy będzie się różniło

Mocowanie jest niezbędne do prawidłowej instalacji wiertnicy na koparce. Zwykle dopasowywane do każdej maszyny indywidualnie – w ofercie, jak i na stanie magazynowym posiadamy wiele modeli zawiesi dostosowanych do standardowych maszyn budowlanych.

W zależności od typu maszyny roboczej i tego, czy jest wyposażona w szybkozłącze, wiertnica może być zamontowana na mocowaniu jednosworzniowym lub dwusworzniowym. Czasem, wykorzystywane są specjalne płyty, w zależności od rodzaju szybkozłącza.

Najtańsze rozwiązanie to montaż jednosworzniowy . Tego typu montaż gwarantuje swobodną wahliwość świdra. Mocowanie dwusworzniowe najczęściej stosowane jest w koparkach wyposażonych w szybkozłącze. One zaś są zdecydowanie wygodniejsze od mocowań jednosworzniowych. Nasza oferta obejmuje również szybkozłącza do szybkiego przepinania łyżek, czy różnych narzędzi jak wiertnica.

Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać mocowanie dostosowane idealnie do Twojej maszyny.

+48 12 43 44 110 | info@digga-ce.com